Blanka Lipińska, znana autorka bestsellerowej serii „365 dni”, często wywołuje zażarte dyskusje nie tylko swoją twórczością, ale i wyglądem. W ciągu ostatnich kilku lat gwiazda przeszła niesamowitą metamorfozę, która skłoniła wiele osób do zastanowienia się: jakie operacje plastyczne miała Blanka Lipińska?

Choć Blanka nigdy otwarcie nie mówiła o swoich wizytach u chirurga, to zmiana jej wyglądu jest niezaprzeczalna. Większe usta, pełniejsze policzki, wyrafinowane kształty nosa. Czy wszystko to jest wynikiem chirurgicznej interwencji? Do dyspozycji oddajemy fotografie sprzed kilku lat oraz najnowsze zdjęcia Blanki, na których różnica jest zauważalna na pierwszy rzut oka.

Przeanalizowaliśmy również wywiady i publiczne wypowiedzi autorki, dzięki którym udało nam się ustalić jakie operacje plastyczne miała Blanka Lipińska. W jednym z nich poświęconym tematowi medycyny estetycznej, Lipińska przyznaje, że korzystała z botoksu. Jak mówi, zawsze wyznawała zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc nie czekała na pojawienie się pierwszych zmarszczek.

A co z kształtem jej nosa, który zdaniem wielu fanów, uległ znaczącej modyfikacji? Nieoficjalnie mówi się o operacji modelowania nosa – rinoplastyce, jednak autorka nigdy nie odniosła się do tych plotek. Na zdjęciach sprzed kilku lat obserwujemy znacznie szerszy grzbiet nosa, który obecnie jest bardziej zwężony i delikatny.

Specjalizujący się w medycynie estetycznej dr Marek Wasiluk twierdzi, że istnieje duża szansa na to, że Blanka korzystała z usług chirurga plastycznego. „Zmiany widoczne na fotografiach są zdecydowanie zbyt duże, aby przypisać je naturalnemu procesowi starzenia. Wygląda na to, że autorka korzystała z całego szeregu zabiegów, m.in. korekty nosa, powiększania ust oraz wypełniania twarzy kwasem hialuronowym”, mówi specjalista.

Na pewno nie możemy zapomnieć o drastycznej zmianie sylwetki Blanki. Przyznała, że przez ostatnie kilka lat intensywnie pracowała nad swoim ciałem, co zaowocowało zniknięciem kilogramów. Jednak wiele osób zastanawia się, czy za tym procesem nie stało przyspieszające efekty liposukcji. Te plotki jednak nie zostały potwierdzone.

Nie ulega wątpliwości, że Blanka Lipińska przeszła niesamowitą metamorfozę. Czy jej obecny wygląd jest efektem ciągłej pracy nad sobą, czy też decyzji o interwencji chirurga plastycznego – nie dowiemy się, dopóki sama autorka nie zdecyduje się skomentować tej sprawy. Tak czy inaczej, ta przemiana dowodzi, że Lipińska jest kobietą, która wie, czego chce, i nie boi się zmian.

Przeczytaj więcej na: https://ck-mag.pl/jakie-operacje-plastyczne-miala-blanka-lipinska-jak-wygladala-przed/.