Długi bob to cięcie, które od dłuższego czasu zdobywa serca kobiet na całym świecie. Kiedyś uwielbiane przez gwiazdy Hollywood, dziś trafiają na ulice naszych miast. Niedługo okaże się, że znacie kogoś, kto nosi ten fryzurę. Co jest w nim takiego niezwykłego? Przede wszystkim uniwersalność. Długi bob jest znakomitym cięciem dla każdego typu włosów. Opracowaliśmy przegląd stylizacji dla każdej okazji.

Okiem wyobraźni przeniemyślcie swój dzień. Wyobraźcie sobie, że rano jesteście pędzącymi bizneswoman, idącymi na ważne spotkanie. Potem z wolna przechodzicie w role kobiety domu, której zadaniem jest przygotowanie obiadu dla rodziny. Wieczorem z kolei stajecie się kapitalnymi imprezowiczkami. Wszystko to wymaga innego stylu. A długi bob sobie z tym radzi.

Zacznijmy od poranka. Długi bob to fryzura, która jest niesamowicie łatwa do układania. Najprostszą stylizacją, która doskonale wpisuje się w codzienną gonitwę, jest proste, gładko wysuszone włosy. Na nim warto dokonać delikatnej stylizacji tak, aby zachować naturalność. Dla większego urozmaicenia warto zastosować delikatne fale – są one znakomitym sposobem na dodanie objętości nawet cienkim włosom.

Dlatego kiedy po południu przejmujemy rolę kobiety domu, fryzura nie będzie stanowiła problemu. Wystarczy związać je w luźny koczek i wejść do kuchni. Długi bob to fryzura, po prostu stworzona do związywania na różne sposoby.

Wieczór z kolei banuje zmianę. Możemy zdecydować się na delikatne loki – przyda się tu lokówka. Jeżeli lubimy surowość i minimalizm, wystarczy zastosować żel do włosów i zaczeskać je do tyłu – efekt wet look jest ostatnio bardzo na czasie.

Długi bob to fryzura, która z powodzeniem sprawdzi się na przyjęciu córki, na ważnym spotkaniu biznesowym, a nawet na czerwonym dywanie. Wystarczy dobrze dobrać odpowiednie dodatki i ułożyć długie boby według naszych upodobań.

Co więcej, długi bob pomoże nam oszukiwać czas. To fryzura, która doskonale odmładza. Jej potęga tkwi w prostocie. Na każdą okazję, dla każdego, zawsze na czasie – to jest długi bob.

Możliwości stylizacji długiego boba są niemal nieograniczone, dlatego z pewnością każda kobieta znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. To cięcie, które doskonale radzi sobie z każdym typem włosów – czy są one proste, kręcone, grube, cienkie. Bez względu na kształt twarzy czy wiek, długi bob jest strzałem w dziesiątkę. Czy już jesteście przekonane?

Przeczytaj więcej na: https://itgirl.pl/dlugi-bob-dla-kogo-jak-go-ukladac-inspiracje/.